Program konference Peer lektoři ve výuce

Program konference je připravován.

Pozvaní řečníci:

Peer lektoři a absolventi kurzů

Dirk den Hollander a Luciano Mafficioli del Castelletto (participators of Nei Skoen Recovery Learning Community, Dirk together with Jean Pierre Wilken developed the CARe Approach and have great influence on mental health services in the Czech Republic)

Marit Borg a Bengt Eirik Karlsson (akademičtí pracovníci a výzkumníci z University of South-Eastern Norway zaměřující se na téma zotavení)

Marit Borg působí jako emeritní profesorka v oboru péče o duševní zdraví na Univerzitě jihovýchodního Norska. Její výzkum se zaměřuje především na čtyři oblasti: 1) zotavení a služby orientované na zotavení; 2) peer podpora; 3) komunitní péče o duševní zdraví; 4) výzkum se zapojením peer pracovníků.

Bengt Eirik Karlsson pracuje jako profesor v oboru péče o duševní zdraví na Universitě jihovýchodního Norska. Jeho profesní zaměření je využití metody open dialogu v péči o duševní zdraví, služby orientované na zotavení a výzkum se zapojením peer pracovníků.

Audun Pedersen (hlavní poradce pro duševní zdraví ve městě Bergen, spoluzakladatel Školy zotavení v Bergenu, podporovatel rozvoje služeb zaměřených na zotavení a práci peer pracovníků na komunitní úrovni)

Pavel Říčan (ředitel Centra pro rozvoj péče o duševní zdraví, které zavedlo a představilo pozici peer lektora v ČR)

Peer lektoři a studenti Vysoké školy polytechnické Jihlava, kteří se účastní výuky

Kontakty

Vysoká škola polytechnická Jihlava
Tolstého 16
586 01 Jihlava

Kontakt:
Telefon: +420 567 141 111
Fax: +420 567 300 727
Email: vspj@vspj.cz
ID datové schránky: w9ej9jg

Studijní oddělení:
Telefon: +420 567 141 181
Email: studijni@vspj.cz

IČ: 71226401
DIČ: CZ71226401