Další služby KSP

Dobrovolnictví

KSP každoročně pořádá Týden dobrovolnictví na VŠPJ. Studenti i zaměstnanci VŠPJ pomáhají v roli dobrovolníků v různých organizacích. Tyto organizace také mohou představit svoji činnost v rámci přednášky na půdě VŠPJ a získat tak nové dobrovolníky. V případě zájmu o spolupráci kontaktujte koordinátorku dobrovolnických aktivit Dr. Černou (martina.cerna@vspj.cz).

KSP VŠPJ navázala na bázi firemního dobrovolnictví spolupráci s komunitou lidí s mentálním postižením i bez něj Benediktus, zapsaný spolek. Členové katedry se zapojili do života komunity v areálu Modletín. Právě společná práce lidí s handicapem i bez něj - nakupování, vaření, úklid, údržba nemovitosti i zahrady, výroba drobných předmětů k prodeji v dílně - je základní filozofií organizace. Na fotografiích si můžete prohlednout sběr švestek nebo spárování dřevostavby.

Kurz arteterapie

KSP VŠPJ a Centrum celoživotního vzdělávání nabízí v rámci celoživotního vzdělávání kurz Arteterapie, který je pro psychology a speciální pedagogy akreditován MŠMT.  Kurz trvá 4 semestry, výuka probíhá o víkendech, většinou se jedná o jeden víkend v měsíci. Více informací je k dispozici na https://www.vspj.cz/zajemce-o-studium/celozivotni-vzdelavani/dalsi-vzdelavani.

Zajímavé odkazy

Komunikační soubor pro usnadnění komunikace s osobami s poruchou autistického spektra je ke stažení na adrese https://www.mzcr.cz/komunikacni-soubor-pro-osoby-s-poruchou-autistickeho-spektra/


Dobroch 2019
Náhled fotografie

Kontakty

Vysoká škola polytechnická Jihlava
Tolstého 16
586 01 Jihlava

Kontakt:
Telefon: +420 567 141 111
Fax: +420 567 300 727
Email: vspj@vspj.cz
ID datové schránky: w9ej9jg

IČ: 71226401
DIČ: CZ71226401

Studijní oddělení:
Telefon: +420 567 141 181
Email: studijni@vspj.cz